Zmiękczacz wody IQSoft 18 z Wifi (do 5 osób)

Co decyduje o wyjątkowości zmiękczaczy IQsoft?

•    bardzo niski poziom zużycia wody i soli (na regenerację),
•    alarm poziomu soli w zbiorniku,
•    kompaktowa konstrukcja,
•    łatwa instalacja (nawet w ciasnych miejscach  - zmiękczacz ma unikalną budowę pokrywy),
•    proste i skuteczne programowanie,
•    nowoczesny wyświetlacz,
•    inteligentny system zarządzania (smart),
•    monitorowanie zużycia wody za pomocą smartfona (z użyciem Wi-Fi),•    atrakcyjny dizajn,
•    SuperCap (Utrzymanie zasilania podczas zaniku prądu),

Gwarancja producenta na obudowę i zbiornik 5 lat, na pozostałe części 10 lat gwarancji!

Dowiedz się więcej o urządzeniu na www.erie-iqsoft.pl

ZAPYTAJ O CENĘ!!!

Na terenie województwa Wielkopolskiego montaż zmiękczacza w cenie 590,40 zł brutto!!!

Ilość

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka

Zmiękczacze wody IQsoft

Są z wielu względów wyjątkowe. Łączą w sobie wszystkie cechy, które są istotne dla klientów borykających się z problemem twardej wody. To nowoczesne i bardzo komfortowe, zarówno w montażu, jak i w bieżącym zarządzaniu, urządzenia, które zwracają uwagę także eleganckim wyglądem.
Kompaktowy, łatwo dopasowujący się do wystroju różnych pomieszczeń, niemal „niewidoczny”, innowacyjny zmiękczacz IQsoft, jest jednym z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń tego rodzaju na rynku.

Dzięki jego optymalnej wydajności skorzysta nie tylko nasz portfel (woda pozbawiona twardości, czyli osadów mineralnych, nie powoduje zniszczeń urządzeń domowych i instalacji), ale to nie wszystko – nie musimy zużywać jej więcej, ani środków myjących i czyszczących, by pozbawić osadu np. naczyń.

O wiele lepiej „prezentuje” się również pranie wykonane w miękkiej wodzie i co najważniejsze dla wielu z nas – dysponując na co dzień dobrej jakości wodą, pozbawioną twardości – utrzymamy w o wiele lepszej kondycję naszą skórę.
Słowem – taka woda to sama korzyść (nie tylko dla domowego budżetu, ale również dla środowiska naturalnego, którego nie obciążamy dużą ilością detergentów, gospodarujemy też wodą o wiele wydajniej, co prowadzi do redukcji jej zużycia).

Producent, firma Erie, oferuje kilka modeli zmiękczacza.

Wszystkie posiadają certyfikat EarthSafe Technology, nadawany produktom i technologiom bazującym na „zielonej energii” i rozwiązaniach sprzyjających ekologii.

Na szczególną uwagę zasługuje niewątpliwie aplikacja Erie ConnectTM, dzięki której można łatwo zarządzać pracą zmiękczacza – można np. wprowadzić „tryb wakacyjny”, dzięki czemu unikniemy niepotrzebnego zużycia wody i soli w czasie dłuższych wyjazdów.

System dostarcza użytkownikowi tak istotnych danych o bieżącej pracy urządzenia jak: zużycie wody w różnym ujęciu czasowym (np. godzinowe, tygodniowe), rozpoczęcie procesu regeneracji, alarm, resetowanie alarmu i wiele innych.
Producent na bieżąco wprowadza aktualizacje oprogramowania, dzięki czemu klienci mają możliwość korzystania z optymalnych i bezpiecznych cyfrowo rozwiązań.

Dowiedz się więcej o urządzeniu na www.erie-iqsoft.pl


ZAPYTAJ O CENĘ!!!

E55

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

IQ soft z wifi

Karta charakterystyki

Pliki do pobrania (1.34M)

Zobacz także