SZKŁO FILTRACYJNE ZŁOŻE FILTRACYJNE 0,5mm-1,0mm

79,00 zł
Brutto Wysyłka 1-5 dni

Aktywowany Materiał Filtracyjny - AFM 25kg


Aktywny środek filtracyjny, to jeden z najwydajniejszych materiałów w tej kategorii.

ZIELONE SZKŁO to bardzo dobra alternatywa do złoża żwirowego.  Jest to aktywowane złoże, bio-odporne wyprodukowane z zielonego i brązowego szkła pochodzącego z recyklingu.

AFM to lepsza filtracja a dzięki temu:

   - krystalicznie czysta woda
   - niższe zużycie chloru
   - brak zapachu chloru (trichloramin)
   - bio odporność
   - brak warunków do tworzenia  się biofilmu (brak Legionelli)
    

Cena dotyczy opakowana AFM o wadze 25kg. Ogólna zasada: jeden worek piasku = 1 worek szkła.

Ilość
W magazynie

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

AFM - Aktywne zielone szkło

Uznawany za rewolucyjny. Wykonany jest ze specjalistycznego, zielonego szkła, które wykazuje się o wiele większą wydajnością niż tradycyjne używane materiały w filtrach (piasek kwarcowy). Zielone szkło jest bio-odporne, samosterylizujące, filtruje aż o ok. 30% więcej związków organicznych.

Stosując ten materiał, mamy pewność, że nie będziemy mieć problemów z odkładaniem się biofilmu na złożu filtracyjnym. Woda po zastosowaniu AFM jest krystalicznie czysta. Będzie też zdecydowanie bardziej odporna na działanie niekorzystnych czynników biologicznych. Zużyjemy zdecydowanie mniej chloru.

AFM pozwala zoptymalizować pracę złoża, w związku z tym wymaga ono znacznie rzadziej wymiany 

Złoże filtrujące do filtrów basenowych na bazie kruszonego szkła. Szklane, aktywowane złoże filtracyjne AFM, jest kilkakrotnie skuteczniejsze od tradycyjnego złoża piaskowo-żwirowego. Nadaje się do wszystkich rodzajów filtrów basenowych. Częstotliwość wymiany takiego złoża jest kilkukrotnie niższa niż piasku filtracyjnego i jest wymagana raz na 4-5 lat. Aktywowane złoże filtracyjne AFM - skrót AFM oznacza Activated Filter Material (Aktywowany Środek Filtracyjny = AFM).

Inny
RE7015236
10 Przedmioty

Specyficzne kody