Zmiękczacz wody Sentencia 20 Erie (5-6 osób)

2 363,19 zł
Brutto Wysyłka 1-5 dni

Zmiękczacz  SENTENCJA

Problem twardej wody dotyczy wielu gospodarstw domowych, aplikacji i urządzeń. Na szczęście odpowiednio dobrana technologia pozwala zdecydowanie polepszyć parametry wody i zmiękczyć ją – a co za tym idzie pozwolić na znaczne oszczędności, zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne. Lepsza jakość odpowiednio uzdatnionej wody – to również redukcja zużycia środków chemicznych, które nie są obojętne dla środowiska naturalnego.

Ilość
W magazynie

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka

Zmiękczacz do wody model Sentencja

Jednym z lepszych rozwiązań, jakie z całą odpowiedzialnością możemy polecić – to nowoczesne i efektywne zmiękczacze wody z serii Sentencia. Z jednej strony są to urządzenia klasyczne i łatwe w obsłudze, z drugiej – liczba dostępnych konfiguracji i ich innowacyjność, pozwala optymalnie dostosować konkretny zmiękczacz do warunków technicznych każdego urządzenia i systemu, które mają kontakt ze zbyt twardą wodą.

Dostępne konfiguracje zmiękczaczy Sentencia:
•    Volumo: dwucyklowa elektroniczna głowica, regeneracja objętościowa,
•    Volumo+: czterocyklowa elektroniczna głowica, regeneracja objętościowa.


Regeneracja odbywa się z napełnieniem zbiornika solanki wodą miękką. Warto też zwrócić uwagę na sam zbiornik solanki, który wyróżnia się pośród innych zmiękczaczy wody – dużą pojemnością. Zmiękczacze Sentencia z serii Volumo wyposażono ponadto w zegar, który jest zintegrowany z pokrywą.
Chcesz chronić urządzenia sanitarne, AGD, bojlery, instalacje ciepłownicze przed negatywnymi skutkami działania twardej wody, zwiększyć ich żywotność i tym samym przedłużyć bezawaryjne oraz bezproblemowe funkcjonowanie? Zainwestuj rozsądnie i na lata – w najwyższej jakości zmiękczacze wody Sentencia.

ER35629
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

Sentencja

Karta charakterystyki

Pliki do pobrania (2.5M)

Zobacz także