Zmiękczacz wody Sentencia 20 (5-6 osób)

3 259,50 zł
Brutto Wysyłka 1-5 dni

Zmiękczacz Sentencja

Problem twardej wody dotyczy wielu gospodarstw domowych, aplikacji i urządzeń.
Na szczęście odpowiednio dobrana technologia pozwala zdecydowanie polepszyć parametry wody i zmiękczyć ją – a co za tym idzie pozwolić na znaczne oszczędności, zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne. Lepsza jakość odpowiednio uzdatnionej wody – to również redukcja zużycia środków chemicznych, które nie są obojętne dla środowiska naturalnego.

Ilość
W magazynie

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka wysyłka

Zmiękczacz do wody model Sentencja

Jednym z lepszych rozwiązań, jakie z całą odpowiedzialnością możemy polecić – to nowoczesne i efektywne zmiękczacze wody z serii Sentencia. Z jednej strony są to urządzenia klasyczne i łatwe w obsłudze, z drugiej – liczba dostępnych konfiguracji i ich innowacyjność, pozwala optymalnie dostosować konkretny zmiękczacz do warunków technicznych każdego urządzenia i systemu, które mają kontakt ze zbyt twardą wodą.


Regeneracja odbywa się z napełnieniem zbiornika solanki wodą miękką. Warto też zwrócić uwagę na sam zbiornik solanki, który wyróżnia się pośród innych zmiękczaczy wody – dużą pojemnością.


Chcesz chronić urządzenia sanitarne, AGD, bojlery, instalacje ciepłownicze przed negatywnymi skutkami działania twardej wody, zwiększyć ich żywotność i tym samym przedłużyć bezawaryjne oraz bezproblemowe funkcjonowanie? Zainwestuj rozsądnie i na lata – w najwyższej jakości zmiękczacze wody Sentencia.

ER35629
5 Przedmioty

Specyficzne kody

Pliki do pobrania

Sentencja

Karta charakterystyki

Pliki do pobrania (2.5M)

Zobacz także