FILTR MECHANICZNY PROTECTOR mini C/R - do wody zimnej 3/4"

264,45 zł
Brutto Wysyłka 1-3 dni

Filtr BWT Protector mini C/R

Jest nie tylko skuteczny w działaniu, ale również ergonomiczny - przy wszystkich swoich atutach nie zabiera wiele miejsca - to niewielkie, choć bardzo funkcjonalne urządzenie.

Jeśli chcemy zachować nasze pralki, zmywarki, armaturę łazienkową i instalacje hydrauliczne w dobrym stanie - warto zainwestować w takie filtry. Filtry BWT to świetny wybór do instalacji domowych.

Urządzenie posiada atest PZH.

Ilość
W magazynie

  • Bezpieczne płatności Bezpieczne płatności
  • Szybka wysyłka Szybka wysyłka

PROTECTOR mini C/R 

Woda wodociągowa, z której korzystamy m.in. w domach, nie jest wolna od różnego rodzaju zanieczyszczeń, które mogą być potencjalnie niebezpieczne - zarówno dla naszego zdrowia, jak i urządzeń AGD, które z racji swoich funkcji mają z nią kontakt. Zanieczyszczenia mogą zredukować efektywność ich działania, nie pozostają też bez wpływu na stan techniczny instalacji.

Zatkane przez drobiny piasku i inne cząstki siatki armatury to nie tylko problem natury estetycznej, ale również, a może przed wszystkim - higienicznej. Utrzymywane w nieodpowiednim stanie, stają się siedliskiem bakterii. Warto zainwestować w dobrej jakości, wykazujące się optymalną efektywnością filtry mechaniczne - takie jak BWT Protector mini C/R.

To filtr, dzięki któremu można skutecznie płukać wodę zimną - skuteczność określa się na poziomie 100 µm. Jego budowa zapewnia stabilność działania i odporność na różne czynniki dzięki czemu nabycie takiego modelu filtra będzie rozwiązaniem ekonomicznym.

W konstrukcji filtra znajdziemy m.in. wkład ze stali szlachetnej i głowicę z mosiądzu. Filtr wyposażony jest w łatwy w obsłudze zawór spustowy. Nie sprawia żadnych problemów z utrzymaniem go w  należnej czystości ( nie musimy go demontować w celu czyszczenia).B810524
10 Przedmioty

Specyficzne kody

Zobacz także