Odwrócona osmoza

Odwrócona osmoza (RO – Reverse Osmosis) to jeden z najistotniejszych procesów, dzięki któremu można sprawnie i bezpiecznie uzdatniać wodę przeznaczoną do różnych celów. Systemy odwróconej osmozy bazują na filtracji membranowej, która skutecznie usuwa nawet do 90% szkodliwych substancji. RO pozwala optymalnie zdemineralizować wodę, w sposób przyjazny dla środowiska. Proces nie jest skomplikowany pod względem technicznym, jednak bardzo wydajny i bezpieczny.

Zapewnia optymalną jakość higieniczną uzdatnianej wody.

Oferujemy nowoczesne i sprawdzone stacje oraz systemy odwróconej osmozy, a także membrany. To zarówno membrany standardowe, jak również modele o zwiększonej trwałości i wydajności.

W katalogu dostępnych produktów niezbędnych do przeprowadzania procesu odwróconej osmozy znajdziecie Państwo m.in. moduły o ponadnormatywnej odporności chemicznej i mechanicznej. Wszystkie stacje odwróconej osmozy wyposażone są w najlepszej jakości sterowniki, systemy monitorujące oraz zabezpieczające. Szeroki asortyment pozwala dostosować membrany, moduły i stacje do różnego rodzaju wody – w tym laboratoryjnej, procesowej, wody do kotłów i in.

Zapewniamy nie tylko możliwość nabycia poszczególnych urządzeń, ale również usługi projektowania i profesjonalny serwis stacji odwróconej osmozy. Dobieramy systemy optymalnie dopasowane do warunków każdej inwestycji – w tym m.in. takich wskaźników jak: jakość wody, jej zanieczyszczenie i cel uzdatniania.

Proponujemy również części i moduły, dzięki którym można zrealizować modernizację już funkcjonujących systemów odwróconej osmozy.

Odwrócona osmoza

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry