Zmiękczacze

Zmiękczacze firmy Erie Water Treatment są jednymi z popularniejszych produktów tej kategorii na rynku. IQ soft – zmiękczacz wyróżniający się ergonomicznym, kompaktowym kształtem i wysoką efektywnością. Model jest funkcjonalny, wygodny zarówno w instalacji, jak i w eksploatacji. Elektroniczny panel kontrolny został wyposażony w moduł komunikacyjny WiFi, który umożliwia komunikację z bazą danych hostowaną w Internecie. W połączeniu z nową aplikacją Erie ConnectTM (dostępną na systemy iOS i Android), zmiękczacze IQsoft są monitorowane i zarządzane przez smartfon lub tablet z dowolnego miejsca w domu lub poza nim, o ile oba urządzenia zmiękczacz IQsoft i urządzenie mobilne) będą mieć połączenie z Internetem!

Aplikacja Erie ConnectTM dostarcza informacje z urządzenia do zmiękczania wody IQsoft, takie jak zużycie wody (godzinowe, dzienne, miesięczne), powiadomienia o niskim poziomie soli lub konserwacji, a także łatwy w użyciu interfejs dla użytkownika końcowego interakcja ze zmiękczaczem wody, np. rozpoczęcie regeneracji, aktywacja trybu wakacyjnego lub resetowanie alarmu poziomu soli.

Ta "zdalna kontrola" znacznie zwiększa zaangażowanie użytkownika końcowego i gwarantuje bardziej niezawodne działanie zmiękczacza wody IQsoft.

W naszym katalogu dostępne są dwie wersje zmiękczacza: Micro oraz Mini IQsoft. Te modele stworzono z myślą o montażu w najpopularniejszym miejscu, pod zlewozmywakiem. Ze względu na niewielkie gabaryty modele Micro nadają się do instalacji nawet w tych mieszkaniach, w których nie ma zbyt dużo wolnego miejsca. Seria IQsoft jest również bezproblemowa w eksploatacji – dzięki zautomatyzowaniu wielu procesów, można z łatwością kontrolować aktualny stan urządzenia.

Modele posiadają podświetlany zegar, specjalny alarm stanu soli w zbiorniku itp.

Kolejna seria zmiękczaczy Erie wyróżnia się dużą różnorodnością – w ramach linii produktowej Sentencja proponujemy urządzenia o różnych rozmiarach i w wielu konfiguracjach. Dzięki temu można z łatwością dopasować odpowiedni model do konkretnych warunków technicznych mieszkania czy domu. Modele Erie dostępne są w następujących liniach: Volumo i Volumo+: regeneracja objętościowa.

Tag: zmiękczacze wody Poznań, zmiękczacz wody Poznań

Zmiękczacze

Jest 16 produktów.

Pokazano 1-16 z 16 pozycji

Aktywne filtry