Zmiękczacze firmy BWT

Zmiękczacze firmy BWT, które znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu, zapewniają najwyższą jakość miękkiej wody. O tym jak ta jej cecha wpływa na codzienne funkcjonowanie w gospodarstwie domowym, można się przekonać, korzystając z kąpieli, czy robiąc pranie. Miękka woda jest przyjazna dla skóry, dla różnych materiałów i dla sprzętu (pralek, zmywarek, kabin prysznicowych, czajników, ekspresów itp.).

Zmiękczacze BWT wykazują wyjątkową skuteczność w redukowaniu wapnia, który to pierwiastek jest "odpowiedzialny" za twardość wody. Niska zawartość wapnia w wodzie zapewnia nie tylko lepszą estetykę, ale również większą higienę, np. w łazience czy w kuchni. Stosując zmiękczacze wody – wydamy również mniej środków na różnego rodzaju środki czyszczące, zmniejszając tym samym ilość detergentów, koniecznych do zachowania odpowiedniego poziomu higieny w naszych domach. Miękka woda zapewnia także optymalny poziom pracy takich urządzeń jak pralka czy zmywarka, które mniej się zużywają (brak typowych dla twardej wody osadów wapiennych) i działają dłużej – bezawaryjnie.

Dlaczego to właśnie zmiękczacze BWT cieszą się tak dużą popularnością?

Tajemnicą sukcesu, czyli ponadstandardowej efektywności ich działania, jest zastosowanie nowatorskiej technologii wymiany jonowej, dzięki której dochodzi do redukcji ilości wapnia w wodzie. Wymiana jonowa jest procesem całkowicie naturalnym. Woda, przepływając przez kolumnę jonowymienną (wypełnioną specjalną żywicą wchłaniającą jony wapnia) pozbywa się nadprogramowej "twardości". System zmiękczania wody BWT prowadzi nie tylko do zmiękczenia wody, ale również jej uzdatnienia.

Oferowane przez nas zmiękczacze BWT nadają się zarówno do domów jednorodzinnych, jak i większych budynków.

Zmiękczacze firmy BWT

Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry