Filtry mechaniczne

Inwestycja w filtry mechaniczne to gwarancja zachowania optymalnego stanu higieny wody, z której korzystamy w naszych domach. Odpowiednio dobrany i eksploatowany filtr pozwala cieszyć się z bardzo dobrej jakości wody, przez wiele lat. Jeśli chcemy mieć pewność, że urządzenia i instalacje, które mają kontakt z wodą, będą pracować bezawaryjnie i długookresowo – warto zdecydować się na zakup takich właśnie filtrów – mechanicznych.

Filtry tego typu świetnie radzą sobie z wszelkiego rodzaju zanieczyszczeniami, dzięki czemu będziemy mogli korzystać z wody o wysokim standardzie higienicznym. Filtry mechaniczne skutecznie oczyszczają wodę np. z ziarenek piasku i innych drobnych materiałów.

Właściwie działający filtr przeciwdziała też różnym dysfunkcjom urządzeń i instalacji, takim jak np.: niedrożność rur czy niesprawność zaworów. Nie będą nas również denerwować kapiące krany.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in.: filtry z wkładem wymiennym, z siatką filtracyjną, filtry z elementem wyspecjalizowanym w zakresie płukania, filtry w specjalnych obudowach oraz filtry specjalistyczne (m.in. wykonane z materiałów antykorozyjnych), filtry mechaniczne z wkładami ze stali nierdzewnej, a także filtry niestandardowe - na specjalne zamówienie Klientów.

Przypominamy, że warunkiem sprawnego i długotrwałego działania filtrów mechanicznych jest odpowiednia eksploatacja, co wiąże się z koniecznością przeprowadzania regularnych zabiegów konserwacyjnych.

Filtry mechaniczne

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry