Pompy Grundfos

Pompy i urządzenia Grundfos to bardzo szeroka gama produktów zarówno dla domu i ogrodu. Sama marka Grundfos to najwyższa jakość na rynku. Wszystkie urządzenia posiadają atesty i deklaracje. Główna siedziba firmy znajduje się w Danii. Ze względu na bardzo rozbudowaną sieć, produkty Grundfos to gwarancja dostępności produktu, oraz serwisu i części serwisowych.

Najbardziej popularne produkty mające zastosowanie w zaopatrzeniu gospodarstw w wodę to pompy samozasysające czy pompy zatapialne, które wspomagają tłoczenie wody czystej. 

W przypadku odprowadzenia wody brudnej i ścieków nie sposób nie wspomnieć o takich urządzeniach jak pompy zatapialne czy urządzenia do pompowania wody drenażowej i szarej.

Pomocne są również agregaty odprowadzające, które umożliwiają odprowadzanie ścieków z urządzeń sanitarnych bez względu na kanalizację grawitacyjną.

Korzystając z własnego ujęcia pompy głębinowe mogą znaleźć zastosowanie w nawadnianiu, zaopatrzeniu w wodę czy też podnoszeniu ciśnienia i odwodnianiu.

Jeżeli szukasz pompy, a nie ma jej w naszym sklepie proszę skontaktuj się z naszym doradcą wysyłając zapytanie mailem na: doradca@strefawodna.pl lub zadzwoń 61 830 56 85. Proszę pamiętaj, że w celu doboru urządzenia niezbędne jest podanie do czego ma służyć urządzenia oraz podanie jaki jest przepływ.

Pompy Grundfos

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz