Chemia basenowa

Dzięki tzw. chemii basenowej można kontrolować i regulować stan wody w basenie. Chemia basenowa jest również skuteczna w eliminacji zanieczyszczeń różnego pochodzenia. Środki oferowane w ramach tej kategorii produktowej zapewniają także optymalny stan czystości basenu, z ich pomocą można też przeprowadzić skuteczną dezynfekcję. Jednymi z popularniejszych środków, które znajdziecie Państwo w ofercie naszego sklepu są regulatory wartości czynnika pH wody.

W ramach tej kategorii proponujemy m.in.: specjalistyczne płyny niezawierające jonów chlorkowych, które wykazują się wyjątkową efektywnością w walce z koloniami szkodliwych drobnoustrojów. Środki te można dozować ręcznie albo za pomocą stacji.

Oferujemy również preparaty glonobójcze – skuteczne także w zwalczaniu wirusów oraz drobnoustrojów. Zapobiegają też ich powstawaniu i późniejszemu namnażaniu.

Koncentraty zasadowe to kolejne produkty w ramach kategorii chemia do basenu, które znajdziecie Państwo w naszym sklepie. Używając ich, zapewnimy zachowanie maksymalnego poziomu czystości basenu. Środki te zwalczają m.in. trudne, tłuste zabrudzenia, osadzające się na powierzchni wody, nie dopuszczają również do rozwoju korozji. Są przy tym łagodne dla wykładzin i płytek basenowych.

Istotnym problemem dla wielu właścicieli basenów jest zmętniona woda – skutecznie oczyszczą ją specjalistyczne środki do koagulacji zanieczyszczeń. Preparaty te dodatkowo wspomagają dezynfekcję wody. Do dezynfekcji właściwej proponujemy szeroką gamę preparatów chlorowych – odpowiednich do wykonywania różnych zabiegów z zakresu dezynfekcji.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo preparaty odpowiednie do przeprowadzania dezynfekcji długotrwałej, koncentraty sprawdzające się przy uruchamianiu basenu, czy też środki do zwalczania skomplikowanych zabrudzeń, różnego pochodzenia.

W tej kategorii produktowej na uwagę zasługują również preparaty specjalistyczne, takie np. jak dezaktywator chloru i środki przeciwdziałające powstawaniu piany w wodzie basenowej.

Chemia basenowa

Jest 21 produktów.

Pokazano 1-21 z 21 pozycji

Aktywne filtry