Zestawy filtracyjne

Zestawy filtracyjne zapewniają maksymalną efektywność i funkcjonalność w eksploatacji basenów. Proponujemy Państwu kompletne zestawy filtracyjne, zawierające m.in. takie elementy podstawowe jak: filtr piaskowy, pompę, zawór 6-drogowy, orurowanie oraz skrzynkę sterującą. Poszczególne modele różnią się od siebie zestawem urządzeń dodatkowych, gabarytami oraz materiałami, z których są wykonane.

Wszystkie proponowane przez nas zestawy to produkty uznanych światowych marek. Są to modele wykonane z materiałów najwyższej klasy, zapewniających bezproblemowe użytkowanie przez długi okres czasu. Zestawy zawierają kompletne urządzenia filtrujące ze zbiornikami o zmiennej średnicy i z pompami o różnej wydajności. Wszystkie mają kompaktowe rozmiary, dzięki czemu można je łatwo instalować i serwisować.

Warto zainwestować w zestaw filtrujący dobrej jakości – od jego pracy w znacznym stopniu zależy czystość wody w basenie. Odpowiednio dobrany filtr i pompa w zestawie gwarantują właściwą cyrkulację wody i usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Nowoczesne zestawy filtrujące są nie tylko łatwe w instalacji, ale również w obsłudze. Większość czynności jest zautomatyzowana, dzięki czemu można precyzyjnie wykonać np. płukanie złoża, czy wypompowywać wodę z basenu, bez konieczności bezpośredniego dozoru nad pracą zestawu.

Na uwagę zasługują również materiały, z których wykonane są obudowy zestawów – zapewniające bezpieczną i stabilną pracę systemu. Proponowane przez nas obudowy wykonane są z najwyższej jakości tworzywa sztucznego, wzmocnionego dodatkowo włóknem szklanym. Materiały te stanowią doskonałe zabezpieczenie antykorozyjne.

Zestawy basenowe można z łatwością dopasować do basenów o różnych kształtach i rozmiarach. Zestawy podczas pracy nie generują hałasu, większość z nich może działać bez konieczności zamykania basenu.

Zestawy filtracyjne

Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry