Akcesoria basenowe

Nowoczesny obiekt basenowy czy prywatny w domowym zaciszu daje możliwość korzystania z różnych udogodnień i atrakcji, dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo najwyższej jakości akcesoria basenowe.

Proponujemy zarówno akcesoria do basenu montowane na stałe, jak i zawieszane (te drugie można z powodzeniem zainstalować już podczas eksploatacji basenu, bez konieczności zamykania obiektu, czy spuszczania wody). Oferujemy urządzenia z różnych materiałów, w tym: ze stali, z tworzywa sztucznego, z brązu, a także metalowo-brązowe i masaże z metalu. Dzięki szerokiemu asortymentowi, możemy bez problemu dopasować najlepsze urządzenia do konkretnych basenów, w zależności od ich parametrów technicznych.

W naszym sklepie znajdziecie Państwo m.in.: odkurzacze basenowe, szczotki do czyszczenia basenu, zestawy filtracyjne, zestawy naprawcze do folii, chemię basenową, testery do badania wody basenowej.

Oferujemy także zestawy urządzeń do montowania. To m.in.: pompa masażu, przewody, przyrządy do montażu na ścianie basenu, regulatory do aktywizacji funkcji kąpieli pęcherzykowych i inne – niezbędne do instalacji.

Akcesoria basenowe

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji

Aktywne filtry